Usługi  internetowe


 

Rozumiejąc potęgę Internetu - globalnej sieci jako najtańszego i najbardziej dostępnego źródła przekazu i informacji oferujemy usługi internetowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
 

  • Wykonujemy indywidualne, profesjonalne wizytówki internetowe (strony internetowe) firm, instytucji i osób fizycznych z zastosowaniem sprawdzonych rozwiązań i z uwzględnieniem trendów i wymagań z jednej strony użytkowników a z drugiej systemów i robotów wyszukiwarek. Dbamy o stałą aktualizację merytoryczną i techniczną projektów i serwisów.

  • Świadczymy usługi hostingowe - zapewniamy utrzymanie witryn internetowych na profesjonalnych, niezawodnych serwerach, udostępniamy powierzchnie dyskowe dla stron i poczty internetowej. Gwarantujemy całodobowy nadzór i wsparcie nad funkcjonowaniem stron internetowych.

  • Oferujemy usługi pozycjonowania stron internetowych. Pozycjonowanie to zespół czynności obejmujących odpowiednią konstrukcję serwisu, jego katalogowanie, zgłaszanie do wyszukiwarek, monitorowanie, które wpływają na pozycję stron internetowych w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych. Posiadamy wielu zadowolonych klientów cieszących się rezultatami naszych prac.

  • Realizujemy kampanie marketingowe i reklamowe w internecie korzystając z doświadczeń i wiedzy zdobytej w kilkuletniej, popartej wieloma wymiernymi sukcesami praktyce.

Usługi internetowe  wykonujemy w formie kompleksowych projektów obejmujących wszystkie wymienione działania, jak i pojedynczo celem osiągnięcie tylko wybranych rezultatów.
Nasza firma jest administratorem kilku popularnych serwisów tematycznych, blogów i katalogów.

 

Oto tylko ostatnie wybrane realizacje:

 

 
     
 
     
 
     


 

 

Copyright by 2s.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone.

Jaszczurowa - noclegi niedaleko Wadowic, Beskid Niski  |  Kancelarie prawnicze, adwokackie. Radcy Prawni i adwokaci, porady prawne